رویه ارسال سفارش

تمامی سفارشات توسط شرکت کالا رسان چاپار به سراسر کشور ارسال خواهند شد. گیاهان توسط کارتن‌های مخصوص برای هر گلدان بسته‌بندی و در نهایت در یک کارتن کلی قرار خواهند گرفت. 

49 هزار تومان هزینه ارسال برای تمامی سفارشات کمتر از 490 هزار تومان و تمامی سفارشات بالای 490 هزار تومان به صورت رایگان به سراسر کشور است.

زمانبندی تحویل و هزینه ارسال گیاهان آپارتمانی

  • مدت زمان تحویل سفارش در شهر تهران و اصفهان 1 روز کاری است.
  • مدت زمان تحویل سفارش در سایر شهرستان‌های استان تهران و اصفهان، کرج و استان‌های همجوار با استان مرکزی 1 تا 2 روز کاری و در بقیه استان‌ها 2 تا 3 روز کاری است.
  • هزینه بسته‌بندی و ارسال گیاه به سراسر ایران برای سفارشات بالای 490 هزار تومان رایگان و برای سفارشات کمتر از 490 هزار تومان مبلغ 49 هزار تومان است.
  • بعد از تحویل سفارش، به تمام سوال‌ها در مورد نگهداری و مراقبت صحیح از گیاه پاسخ کامل داده خواهد شد.

نحوه بسته‌بندی و ارسال گیاهان آپارتمانی

پس از ثبت سفارش، سفارش شما مستقیم از مبدأ گلخانه در شهرستان محلات (قطب تولید کننده گیاهان آپارتمانی) با بسته‌بندی‌هایی که مخصوص گیاهان آپارتمانی طراحی شده است آماده و از طریق شرکت کالا رسانان چاپار ارسال می‌شود. گلفروشی آنلاین سارینالند به تمام مشتریان خود تضمین دریافت سالم گیاه درب منزل را می‌دهد و در صورت آسیب احتمالی برای گیاه ارسال شده مجدداً اقدام به ارسال آن گیاه برای مشتری می‌کند.

مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!