تماس باما

شماره تماس سفارش و پشتیبانی

09100823994

محاسبه هزینه ارسال

35 هزار تومان هزینه ارسال برای تمامی سفارشات کمتر از 350 هزار تومان و تمامی سفارشات بالای 350 هزار تومان به صورت رایگان به سراسر کشور است.
 

آشنایی بیشتر با گل‌فروشی آنلاین سارینالند

زمانی که تصمیم به خرید گل و گیاهان آپارتمانی می‌گیرید قطعا خیلی از مسائل را مد نظر خود خواهید داشت اما نگران نباشید گلفروشی آنلاین سارینالند هر چیزی که شما برای سفارش گل‌ها و گیاهان آپارتمانی به آن فکر کرده‌اید و احتیاج دارید را برای شما فراهم کرده است.

مسئله مهمی که ممکن است ذهن شما را قبل از سفارش گل و گیاه آن هم به صورت آنلاین درگیر کند، قطعا مسئله صحیح و سالم رسیدن گل‌ها به دست شماست، گلفروشی آنلاین سارینالند با بسته‌بندی مخصوص؛ شادابی و سلامت گلدان‌های شما را هنگام ارسال صد در صد تضمین می‌کند، همچنین پشتیبان‌های ما از طریق واتساپ تا زمان رسیدن گلدان‌ها با شما در ارتباط‌ هستند، جای هیچ نگرانی‌ای نیست!

عموم مردم بر این باوراند که برای خرید گل و گیاهان آپارتمانی باید هزینه بالایی پرداخت کرد اما شما در گلفروشی آنلاین سارینالند می‌توانید با قیمت‌های مناسب گلدان‌های خود را انتخاب کنید و در صورت بروز هر مشکلی از ضمانت بازگشت پول خود مطمئن باشید.

گلفروشی آنلاین سارینالند، با هدف حذف واسطه‌ها و ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان گل و گیاه در شهرستان محلات راه‌انداری شده که گل‌های سفارشی شما را در بین 1 تا 3 روز کاری در هر کجای ایران که باشید از طریق شرکت کالارسان چاپار به دست شما برساند.