شیوه‌های پرداخت

کاربران محترم گل فروشی آنلاین سارینالند می‌توانید مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. شیوه‌های پرداخت در گل‌فروشی آنلاین سارینالند به دو روش امکان‌پذیر است:

روش اول: واریز کارت به کارت

توصیه ما به شما کاربران عزیز جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی (از طریق درگاه بانکی به صورت آنلاین) انجام دهید. با این وجود برای آن دسته از مشتریانی که قصد پرداخت به صورت کارت به کارت را دارند، گل‌فروشی آنلاین سارینالند این امکان را فراهم کرده است که پس از انتخاب محصول و یا از طریق سفارش از واتساپ، بعد از واریز واریز وجه، عکس رسید پرداختی خود را از طریق واتساپ برای شماره تماس 09100823994 ارسال کنید.

شماره کارت گل‌فروشی آنلاین سارینالند: 6037997503279318

 

روش دوم: پرداخت اینترنتی از درگاه سایت

هنگام پرداخت اینترنتی (از طریق درگاه بانکی به صورت آنلاین) اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 1. شماره 16 رقمی کارت
  این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.
 2. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
  برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
  رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد.
  برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
 3. کد CVV2
  CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.
 4. تاریخ انقضا
  تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.
  اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.